Në Shtëpinë Tonë/ Pesë receta meksikane

Përdorimi i shumë erëzave në gatimet meksikane i dallon nga gatimet e vendeve të tjera dhe shijes pikante. Shqiptarët i kanë pëlqyer këto ushqime e sidomos gjerat pikante. Dhe pikërisht për këtë emisioni “Në Shtëpinë Tonë” sjell pesë receta të ndryshme meksikane. Kuzhinieri Arsen Aslazi gatuan disa receta meksikane, të cilat janë: My Takos, Naços, Kasadia me spinaq dhe fileto pule, Falutas Magjike dhe sallat meksikane quhen recetat qe do ju tregojmë sot.Fuente – Source

Në Shtëpinë Tonë/ Pesë receta meksikane

Disfruta cocinando !! En videococina estamos para reunir todas las recetas que existen ! 🙂

Esperamos que os haya gustado la receta y que os salga perfecta !

Un saludo cocineros !!


Contenido relacionado:
Publicado en Recetas y etiquetado , , , .

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *