Në shtëpinë tonë /5 receta me panxhar të kuq[ad_1]

Pati Hoxha, gatuan për “Në shtëpinë tonë” 5 receta ku panxhari gjen përdorime nga më të ndryshmet. Nisur nga smoothie me panxhar, sallata e ftohtë me panxhar e miks perimesh, rizoto me salcë panxhari, pulë me pure panxhari e deri tek krepat e kuq me bazë panxhari e të mbushur me fruta. Matina Çobo, nutricioniste, flet për vlerat e panxharit si dhe për përfitimet që mund të marrim nga secili kombinim.

[ad_2]

Fuente – Source

Në shtëpinë tonë /5 receta me panxhar të kuq

Disfruta cocinando !! En videococina estamos para reunir todas las recetas que existen ! 🙂

Esperamos que os haya gustado la receta y que os salga perfecta !

Un saludo cocineros !!


Contenido relacionado:
Publicado en Recetas, Recetas con fruta y etiquetado , , , .

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *